Billboard sponsorski

Billboard sponsorski

9 lipca 2020 Wyłącz przez SimpleFrame

Sponsorowanie filmów czy programów jest również bardzo dobrą okazją do promocji firmy.  Chwila przed rozpoczęciem seansu jest najlepszym momentem antenowym na reklamę. Właśnie dlatego tak wiele firm decyduje się na billboard sponsorski.

To bardzo krótki, kilkusekundowy film przedstawiający markę lub ofertę sponsora. Jest wiele zasad, których trzeba przestrzegać tworząc taki billboard. Przede wszystkim głównym ogranicznikiem jest czas. 8 sekund, bo tyle może trwać billboard sponsorski, to bardzo niewiele. Projekt ten wymaga zatem dużego doświadczenia i ogromnej kreatywności. Zachowując resztę zasad trzeba pokazać maksymalnie dużo w tak krótkim czasie. Właśnie dlatego fundamentalnym elementem jest scenariusz billboardu. Kilka konkretnych informacji przedstawionych w ciekawy i kreatywny sposób zamkniętych w 8sekundowym filmie. To prawdziwe wyzwanie i sprawdzian dla filmowców.

Studio Simple Frame nieprzerwanie od kilkunastu lat zajmuje się produkcją i postprodukcją projektów filmowych. Kompleksowym tworzeniem billboardów sponsorskich zajmujemy się niemal od samego początku. Lata doświadczeń i obserwacja zmieniającego się rynku dały nam ogromną wiedzę. Obecnie mamy bogato wyposażone studio, kreatywny zespół i nieskończona ilość pomysłów. Wszystko to razem daje nam możliwości do produkcji nawet najbardziej skomplikowanych i odważnych wizji.

Do każdego projektu podchodzimy bardzo indywidualnie. Nasze prace zaczynamy od zapoznania się z marką i produktem. Tworzymy najlepszy scenariusz, wybieramy techniki, które zaskoczą odbiorców. Zależy nam żeby każdy nasz projekt był przede wszystkim najwyższej jakość i niezapomnianej kreacji.