Produkcja animacji

7 sierpnia 2020 Wyłącz przez SimpleFrame

Produkcja animacji jest złożonym i dość długim procesem. Zwłaszcza jeśli chodzi o animację w technologii 3D. Odpowiednie tworzenie i modelowanie elementów, przedmiotów, postaci.. Wszystko to wymaga ogromnych umiejętności, kreatywnego myślenia, cierpliwości i doświadczenia. Mimo tego są twórcy, graficy, którzy potrafią stworzyć fantastyczne obrazy często łudząco podobne do autentycznych ujęć kamerowych.

Simple Frame to studio, które zajmuje się produkcją animacji od kilkunastu lat. Na naszych oczach produkcja animacji zmieniła się z prostych, krótkich projektów do zaawansowanych, pełnometrażowych filmów. Przez te wszystkie lata stworzyliśmy niezliczone ilości animacji. Dzięki temu zdobyliśmy doświadczenie i pewność siebie, które teraz wykorzystujemy w naszych pracach. Podejmujemy się stworzenia nawet najtrudniejszych wyzwań. Wychodzimy z założenia, że wszystko jest kwestią doświadczenia, kreatywności i artystycznego wyczucia twórców. Przede wszystkim jednak wyznacznikiem jest sprzęt.

Nasze studio wyposażyliśmy w wysokiej jakości sprzęt i nowoczesne gadżety. Artystyczną rękę i jakość narzędzi widać w każdej naszej animacji. Zależy nam żeby wszystkie prace były unikatowe i innowacyjne. Właśnie dlatego bardzo indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Dobieramy techniki, styl i efekty zgodnie z przeznaczeniem animacji. Poza tym, chcemy żeby wyróżniła się wśród pozostałych, a widzowie zobaczyli coś nowego. Świeże, nowoczesne podejście do animacji jest bardzo ważne. Przez pryzmat takich niuansów widzowie odbierają nie tylko samą animację ale również markę, producenta czy produkt, który przedstawia animacja.

Nasze animacje to połączenie jakości i ciekawej kreacji. A takie połączenie zawsze daje efekty!