Produkcja filmów reklamowych

Produkcja filmów reklamowych

18 maja 2020 Wyłącz przez SimpleFrame

Współczesne reklamy coraz częściej przypominają krótkie filmy akcji czy przygodowe. W porównaniu do reklam jeszcze z przed kilku lat te obecne są znacznie bardziej ciekawsze i pomysłowe. Kreatywność twórców nie zna granic. Reklama to już nie tylko film promujący daną rzecz czy usługę. Obecnie to chwytliwy, pełen emocji i zaskoczeń film. Produkcja filmów reklamowych to przede wszystkim wyzwanie dla twórcy. W końcu w ciągu kilkunastu sekund trzeba jak najciekawiej przedstawić jak najwięcej zalet produktu. Przy tym wszystkim nie zapominając o efektywnej kreacji i wysokiej jakości.

Studio Simple Frame kompleksowo zajmuje się wszystkimi etapami produkcji reklamy. Przede wszystkim zaczynamy od napisania scenariusza. Reklama to tylko kilkanaście sekund filmu, trzeba o tym pamiętać. Właśnie tyle czasu mamy żeby zainteresować widza produktem. W związku z tym scenariusz musi być niebanalny i wyróżniać się na tle innych reklam. A przy dzisiejszym morzu reklam, które zalewa nas na telewizji czy internecie to bardzo trudne. Każda sekunda, każda scena nie może być przypadkowa. Produkcja filmów reklamowych musi być dokładnie i rzetelnie zaplanowana od początku do końca.

Równie strategiczne są także techniki i metody nagrywania reklamy. Nowoczesne ujęcia, sceny niczym z planów pełnometrażowych filmów- wszystko to działa na wyobraźnię i emocje widzów. Zespół Simple Frame to profesjonalni i bardzo kreatywni ludzie. Zależy nam żeby każdy nasz projekt był wyjątkowy i bardzo efektywny. Indywidualne podejście, artystyczne wyczucie i najwyższej jakości sprzęt zapewniają sukces każdego naszego filmu.