Produkcja filmowa

Produkcja filmowa

23 kwietnia 2020 Wyłącz przez SimpleFrame

Film to kilkuetapowe dzieło wielu osób. Od scenarzysty, reżysera, operatora, grafików, po montażystów. To zaledwie część osób z ekipy filmowej. Niezależnie od tego czy tworzymy film na wielki kinowy ekran, reklamę telewizyjną czy film dla firm schematy są niemal identyczne. Produkcja filmowa zaczyna się od napisania scenariusza i szczegółowej analizy. To właśnie na jego podstawie opiera się wszystko związane z przygotowaniami i organizacją. Wybieramy sposoby i techniki tworzenia filmu, potrzebny sprzęt i zespół. W zależności od zastosowania i charakteru filmu organizujemy miejsca, aktorów, scenografię i elementy potrzebne do nagrania filmu. Wszystko musi być przewidziane i gotowe. Jeśli film tego wymaga przeprowadzamy wcześniej rozeznanie i edukujemy się w kwestiach związanych z tematyką filmu. Mogą to być zalety i zastosowanie nowych produktów, specyfika firmy, sposób działania urządzenia. Żeby przekazać za pomocą filmu wszystkie niezbędne informacje, sami chcemy je najpierw poznać i zrozumieć.

Po nakręceniu filmu całym materiałem zajmuje się montażysta. Produkcja filmowa ma kilka etapów, a ostatnim z nich jest właśnie montaż. Postprodukcja obrazu i dźwięku odbywa się u nas w studio. Dzięki temu, że mamy studio montażowe, graficzne i dźwiękowe wszystkie filmy i projekty multimedialne tworzymy kompleksowo. Dodatkowo plusem jest bogate wyposażenie i najlepszej jakości sprzęt. Przez takie połączenie nasi filmowcy i graficy mogą spełniać swoje filmowe wizje i najśmielsze, kreatywne pomysły.

Pomagamy również w finalizacji projektów i zajmujemy się gotowymi materiałami w naszym studio montażowym lub graficznym. Zawsze podchodzimy bardzo indywidualnie do każdego projektu i jesteśmy otwarci na nowe doświadczenia i współpracę!