Tworzenie prezentacji

Tworzenie prezentacji

4 maja 2020 Wyłącz przez SimpleFrame

Nowe technologie, programy i nowoczesny sprzęt pozwala nam na tworzenie prezentacji i projektów multimedialnych w coraz bardziej zaawansowanych wersjach. Dzisiejsza prezentacja zupełnie nie przypomina tych sprzed lat. Właśnie dlatego jej potencjał wykorzystujemy już nie tylko w szkolnictwie do przekazywania prostej wiedzy. Współczesne prezentacje to świetny materiał marketingowy, szkoleniowy , biznesowy czy instruktażowy dla każdej branży.

Żeby jednak prezentacja spełniła swoje zadanie- zaciekawiła i przekazała najważniejsze treści w kreatywny, wizualny sposób trzeba odpowiedniego sprzętu, doświadczenia i wyczucia. W Simple Frame tworzenie prezentacji jest naszym zajęciem od kilkunastu lat. Dzięki temu widzimy jak zmieniło się zastosowanie prezentacji i sposoby jej produkcji. Obecna technologia daje nam znacznie więcej możliwości, a firmy i instytucje chętnie z tego korzystają. Przez lata doświadczeń nauczyliśmy się jak łączyć style, jak dobierać techniki do odpowiednich treści. Teraz możemy stworzyć niebanalny projekt z każdej branży i na każdy temat.

Prace nad prezentacja zaczynamy od szczegółowego scenariusza i planu pracy. Dzięki temu późniejsze etapy pracy są bardziej precyzyjne i łatwiejsze. Biorąc pod uwagę zastosowanie i cel prezentacji oraz grupę odbiorców i treść dobieramy techniki i efekty. Film, animacja, dźwięk- wszystko musi być przemyślane i nieprzypadkowe.

Oprócz twórczej strony bardzo ważne jest rzetelne i klarowne przekazanie treści. Przykładamy do tego szczególna wagę. Łącząc ze sobą wszystkie te elementy na każdym etapie pracy powstaje skuteczna i ciekawa prezentacja.